Part Number SIM-1211 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $32.59


Product Highlights
| Part Number | SIM-1211 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098085852 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 17, 2008 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 21.00 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 1.86 kg |