Part Number SIM-120 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.22


Product Highlights
| Part Number | SIM-120 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098042596 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 16, 2006 |
| Updated | Sep 30, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.73 kg |