Part Number SIM-1184 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $31.17


Product Highlights
| Part Number | SIM-1184 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098050201 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 21, 2007 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 1.34 kg |