Part Number SIM-1066 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $40.41


Product Highlights
| Part Number | SIM-1066 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098132143 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 8, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 3.43 kg |