Part Number SIM-1047B | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $33.79


Product Highlights
| Part Number | SIM-1047B |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098138114 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 8, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 2.19 kg |