Part Number SIM-1022 | Brand: SIM | 10 items in stock
CA $33.20


Product Highlights
| Part Number | SIM-1022 |
| Brand | SIM |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Front |
| UPC | 827098012025 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 28, 2004 |
| Updated | Oct 9, 2025 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 15.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 2.25 kg |