Part Number 57-WA9790 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $17.28


Product Highlights
| Part Number | 57-WA9790 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098079592 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 5, 2020 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 25.00 cm |
| Width | 20.20 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 0.42 kg |