Part Number 57-WA11654 | Brand: PUR | Out of Stock
CA $27.59


Product Highlights
| Part Number | 57-WA11654 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629004417 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 30.30 cm |
| Width | 24.10 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 0.41 kg |