Part Number 57-WA11255 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $24.37


Product Highlights
| Part Number | 57-WA11255 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629004370 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 29.00 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.35 kg |