Part Number 57-WA11222 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $24.16


Product Highlights
| Part Number | 57-WA11222 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629003977 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 25.60 cm |
| Width | 17.30 cm |
| Height | 6.30 cm |
| Weight | 0.39 kg |