Part Number 57-WA11060 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $28.08


Product Highlights
| Part Number | 57-WA11060 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629004141 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 37.20 cm |
| Width | 15.70 cm |
| Height | 9.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |