Part Number 57-WA10968 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $32.06


Product Highlights
| Part Number | 57-WA10968 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629004363 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 17.50 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 0.51 kg |