Part Number 57-WA10947 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $17.28


Product Highlights
| Part Number | 57-WA10947 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629003991 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 26.30 cm |
| Width | 23.70 cm |
| Height | 4.30 cm |
| Weight | 0.41 kg |