Part Number 57-WA10695 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $30.11


Product Highlights
| Part Number | 57-WA10695 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098079417 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 5, 2020 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 27.90 cm |
| Width | 27.60 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 0.42 kg |