Part Number 57-WA10304 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $29.30


Product Highlights
| Part Number | 57-WA10304 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098016207 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 30, 2019 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 31.70 cm |
| Width | 17.10 cm |
| Height | 17.10 cm |
| Weight | 0.72 kg |