Part Number 57-WA10296 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $16.49


Product Highlights
| Part Number | 57-WA10296 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098021072 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 30, 2019 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.90 kg |