Part Number 57-49946 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $22.43


Product Highlights
| Part Number | 57-49946 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098014494 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 0.84 kg |