Part Number 57-49800 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $14.51


Product Highlights
| Part Number | 57-49800 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098322230 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 7, 2010 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 26.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.40 kg |