Part Number 57-49737 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $19.01


Product Highlights
| Part Number | 57-49737 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098301556 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 18, 2013 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.40 kg |