Part Number 57-49610 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $19.71


Product Highlights
| Part Number | 57-49610 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098133027 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 12, 2014 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.85 kg |