Part Number 57-49545 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $11.95


Product Highlights
| Part Number | 57-49545 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098322216 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 11, 2016 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 23.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |