Part Number 57-49480 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $15.08


Product Highlights
| Part Number | 57-49480 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098118109 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 14, 2011 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |