Part Number 57-49475 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $18.31


Product Highlights
| Part Number | 57-49475 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098014463 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.50 kg |