Part Number 57-49314 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $23.76


Product Highlights
| Part Number | 57-49314 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098322117 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 11, 2016 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 9.50 cm |
| Weight | 0.55 kg |