Part Number 57-49186 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $14.76


Product Highlights
| Part Number | 57-49186 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056357 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 13, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 43.50 cm |
| Width | 13.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.30 kg |