Part Number 57-49185 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $14.83


Product Highlights
| Part Number | 57-49185 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098103556 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 31, 2010 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.25 kg |