Part Number 57-49157 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $11.56


Product Highlights
| Part Number | 57-49157 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098059358 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 20, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.28 kg |