Part Number 57-49120 | Brand: PUR | 7 items in stock
CA $14.47


Product Highlights
| Part Number | 57-49120 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056760 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 18, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.36 kg |