Part Number 57-49119 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $17.32


Product Highlights
| Part Number | 57-49119 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056906 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2007 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 23.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 0.45 kg |