Part Number 57-49010 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $19.08


Product Highlights
| Part Number | 57-49010 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056654 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 30.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.80 kg |