Part Number 57-46935 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $11.77


Product Highlights
| Part Number | 57-46935 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098079110 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 22, 2008 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 18.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.35 kg |