Part Number 57-46930 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $26.78


Product Highlights
| Part Number | 57-46930 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098128016 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 25, 2010 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 26.00 cm |
| Height | 12.00 cm |
| Weight | 0.90 kg |