Part Number 57-46924 | Brand: PUR | Out of Stock
CA $10.71


Product Highlights
| Part Number | 57-46924 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056319 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2006 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 14.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.20 kg |