Part Number 57-46914 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $13.16


Product Highlights
| Part Number | 57-46914 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098056692 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2006 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 24.00 cm |
| Width | 22.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.25 kg |