Part Number 57-46807 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $20.29


Product Highlights
| Part Number | 57-46807 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098059303 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 20, 2008 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 11.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |