Part Number 57-46802 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $13.27


Product Highlights
| Part Number | 57-46802 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098032306 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 21, 2003 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 18.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.42 kg |