Part Number 57-46677 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $11.05


Product Highlights
| Part Number | 57-46677 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017174 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2002 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 18.00 cm |
| Width | 14.00 cm |
| Height | 13.50 cm |
| Weight | 0.25 kg |