Part Number 57-46322 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $12.01


Product Highlights
| Part Number | 57-46322 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017402 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 4, 2002 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 17.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.20 kg |