Part Number 57-46035 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $9.27


Product Highlights
| Part Number | 57-46035 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017044 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 1, 1999 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |