Part Number 57-42846 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $12.65


Product Highlights
| Part Number | 57-42846 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017563 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 14, 2003 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 25.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.46 kg |