Part Number 57-42844 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $13.18


Product Highlights
| Part Number | 57-42844 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098045030 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 29, 2007 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 0.42 kg |