Part Number 57-42825 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $12.60


Product Highlights
| Part Number | 57-42825 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017143 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 17, 2001 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 20.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.40 kg |