Part Number 57-42750 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $12.22


Product Highlights
| Part Number | 57-42750 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098059174 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 6, 2005 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.50 cm |
| Width | 24.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 0.35 kg |