Part Number 57-42728 | Brand: PUR | Out of Stock
CA $11.45


Product Highlights
| Part Number | 57-42728 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017372 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 4, 2002 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 38.50 cm |
| Width | 17.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 0.42 kg |