Part Number 57-42725 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $13.01


Product Highlights
| Part Number | 57-42725 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098017457 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 10, 2002 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 25.00 cm |
| Height | 4.00 cm |
| Weight | 0.55 kg |