Part Number 57-42612 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $11.70


Product Highlights
| Part Number | 57-42612 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098031354 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 21, 2005 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 28.00 cm |
| Width | 19.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 0.40 kg |