Part Number 57-42261 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $20.11


Product Highlights
| Part Number | 57-42261 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 775629004028 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 21, 2023 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 19.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 0.35 kg |