Part Number 57-42013 | Brand: PUR | 10 items in stock
CA $15.37


Product Highlights
| Part Number | 57-42013 |
| Brand | PUR |
| Part Type | Air Filter |
| Position | N/A |
| UPC | 827098031781 |
| Category | Air Filter |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 6, 2005 |
| Updated | Mar 9, 2026 |
| Length | 22.00 cm |
| Width | 16.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 0.40 kg |