Part Number PPF-D2395 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $36.06


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2395 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629011996 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.86 kg |