Part Number PPF-D2373 | Brand: Positive Plus | 10 items in stock
CA $33.45


Product Highlights
| Part Number | PPF-D2373 |
| Brand | Positive Plus |
| Part Type | Disc Brake Pad |
| Position | Rear |
| UPC | 775629011958 |
| Category | Disc Brake Pad |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Feb 18, 2026 |
| Length | 15.00 cm |
| Width | 12.00 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 0.84 kg |